top of page

Mevcut Programlarımız

Real Akademi Kültür&Sanat olarak, hem her beceri seviyesine ve eğitim geçmişine uygun, hem de destekleyici ve yenilikçi bir öğretim yaklaşımıyla hazırlanmış dersler sunuyoruz. Ders seçeneklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

indir_edited.jpg

ABRSM Programları

Bize Katılın

Kraliyet Müzik Okulları ile ortaklaşa hareket eden ABRSM, dünyada 100’den fazla ülkede gerçekleşen; 35 enstrüman, şan, teori ve uygulamalı müzisyenlik dallarında geçerli bir sınav sistemine sahiptir. Sınavlar teorik ve pratik olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Tüm sınavlar hazırlık aşaması ile başlar ve zorluk derecesi artarak 8. seviyeye kadar devam eder. Pratik sınavlarda öğrencinin hem müzikal yeteneğine hem de enstrüman performansına yönelik puan verilir. Sadece pratik performans becerilerine odaklanan öğrenciler ARSM sınavına da katılabilirler. Teorik sınav ise öğrencinin müzik bilgisini sınar. Tüm sınavlarda 8 seviye bittikten sonra isteyen öğrenciler diploma sınavlarına katılabilirler. Bunlar : "ABRSM", "LRSM", "FRSM" diploma sınavlarıdır. Bu sınavlar dünyada birçok ülkede gerçekleşmektedir.

Piano on Stage

Tam Zamanlı Program

Bize Katılın

Real Akademi Kültür&Sanat olarak, öğrencilerimizin yoğun yaşamlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız birçok seçenek sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi öğrenmek için idari ofisi arayıp randevu alabilirsiniz.

Piano Close-up

Akşam Dersleri

Birlikte Büyüyoruz

Sunduğumuz Akşam Dersleri sayesinde öğrenciler, Real Akademi Kültür&Sanat ile tam istedikleri deneyimi yaşayabilirler. Herhangi bir noktada farklı bir programa katılmak istediğinize karar verirseniz bizi arayın veya idari ofisimize uğrayın.

Kız Acemi Piyano Çalma

Yoğun Yaz Programı

Uygulamalı Öğrenme

Sunduğumuz Yoğun Yaz Programı, becerilerini ve kariyerini yeni bir seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için ideal. Hemen bugün iletişime geçerek başvuru belgelerini talep edebilir, okulumuzu gezmek için randevu alabilir veya aklınızdaki soruları bize yöneltebilirsiniz.

bottom of page